Zobrazit všechny pracovní nabídky

Deputy Technical Manager - Strojírenství

Jihomoravksý kraj, CZ

Již od roku 2007 společnost PeopleConsulting úspěšně spolupracuje s celou řadou významných klientů z různých oborů. Spolupracujte s námi a můžete získat nabídky od více zaměstnavatelů a pak si jen vybrat tu nejlepší pracovní příležitost pro Vás!

Pro našeho klienta, kterým je špičkou v oblasti strojírenství hledáme osobnosti na pozici:

Náplň práce

Na tuto pozici hledáme kandidáta, který bude pravou rukou a zástupcem výkonného ředitele a zapojí se i do dalších úkolů mimo definovaný základní okruh odpovědností.

Náplň práce

  • Převzetí (postupně) všech úkolů a odpovědností výkonného ředitele ve společnosti která se zabývá strojírenskou výrobou
  • Zodpovědnost za průběžné monitorování dotačních možností dle potřeb společnosti a za jejich získání a splnění podmínek příslušného dotačního programu.
  • Spolupráce na tvorbě plánu investic.
  • Vedení cca 40 podřízených zaměstnanců.
  • Management/zajištění správy a údržby budov a zařízení potřebných pro provoz organizace, zodpovědnost za efektivní využití majetku společnosti a optimalizaci nákladů, především pak v oblasti energetické náročnosti společnosti.

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání  - strojírenské případně jiné technické
  • Zkušenosti na pozici ve strojírenství, výrobě
  • Zkušenosti s metodikami Lean Production jsou výhodou
  • Samostatnost, proaktivita, prozákaznický přístup
  • ​​​​​​​Angličtina na úrovni B2

Nabízíme

  • Stabilní zázemí inovativní české firmy - vyrábíme jedinečné výrobky za použití nejmodernějších technologií
  • Velmi dobré možnosti profesního růstu!
  • Mzda, odpovídající Vaší praxi a dovednostem + roční výkonnostní odměny
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • ​​​​​​​Odborné i jazykové vzdělávání.

Sdílejte tuto práci

Od