Zobrazit všechny pracovní nabídky

HR KONZULTANT/KA DO PŘÁTELSKÉHO TÝMU! LZE I NA ZKR.ÚVAZEK NEBO PŘI MD (#2033077)

Říčany, CZ · Human Resources
Jsme společnost People Consulting a vzhledem k rozrůstající se poptávce po více a více zaměstnancích pro naše klienty potřebujeme rozšířit náš aktuálně osmičlenný přátelský tým o zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost, která se nebojí nových výzev, ale zároveň samozřejmě může počítat s kvalitním zaškolením a podporou celého našeho týmu.

HR KONZULTANT/KA (LZE I NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK ČI PŘI MATEŘSKÉ DOVOLENÉ)

A jaká bude Tvoje pracovní náplň?
  • Zodpovědnost a zajištění náboru zaměstnanců pro naše špičkové klienty převážně v oblasti IT nebo Engineeringu
  • Komunikace s klienty ohledně otevřených pozic, navazování profesních vztahů
  • Vyhledávání a výběr vhodných uchazečů, vedení pohovorů, komunikace s kandidáty a klienty
  • Zadávání informací do interní databáze
  • Účast při obchodních schůzkách v pozici HR profesionála
  • Reporting
  • Další činnosti spojené s aktivním náborem pro naše dlouholeté klienty

Jaké bys měl/a mít předpoklady?
  • PRAXE V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE nebo zkušenosti z prodejního callcentra a touhu učit se nové věci
  • Chuť pracovat na obsazování pracovních pozic a umění obsadit je
  • Ochota hodně telefonovat, vyhledávat v databázích
  • Schopnost vyjednávat způsobem WIN/WIN, umět přesvědčit, umění uchazeče umístit - dotáhnout projekt do konce
  • Samostatná osobnost, výsledkově orientovaná s proaktivním přístupem a zdravým selským rozumem
  • Profesionální vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a iniciativnost
  • AJ na komunikativní úrovni VELKOU VÝHODOU
  • Dobrá znalost MS Office, Outlook, internet, sociální sítě PODMÍNKOU

Co Ti nabízíme:
  • Výborné finanční podmínky - skvělé bonusy (až do výše 46% z částky fakturace)
  • Podporu asistentky při vyhledávání, zadávání inzerce, zadávání kandidátů z/do databází atd.
  • Přátelský tým sedmi fajn lidí, kteří tráví společně i volný čas
  • Důkladné zaškolení a předání pozic od skvělých klientů
  • Různorodou práci a možnost plánovat si vlastní Time management - Home Office kdykoliv, zkrácená pracovní doba v případě Tvojí potřeby je samozřejmostí :-). Pondělky se vidíme na společném meetingu v kanceláři v Říčanech (podmínka)
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Krásné pracovní prostředí v ŘÍČANECH (u Prahy) – dojezd vlakem z pražského hl. nádraží 28 minut
  • Podílení se na vytváření strategie společnosti a možnost karierního růstu

Těšíme se na Tvůj životopis i s fotografií a pár řádky o sobě, proč právě Ty bys chtěl/a být součástí našeho týmu :-).

Podívej se na hodnocení naší společnosti na Atmoskopu: https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/3038220-people-consulting-s-r-o nebo třeba na náš Facebook: www.facebook.com/peopleconsulting.cz/.

Pro případné otázky neváhej kontaktovat Vanessu Schmidt, e-mailově: vanessa.schmidt@peopleconsulting.cz nebo na telefonu:+420 735 547 651.

Nebudeme-li Tě kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Tvého životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky.

Abychom mohli s Tvými osobními údaji pracovat, je důležité, abys nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíš se zpracováním osobních údajů a potvrzuješ, že jsi měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji zde: https://www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.

Pokud nám svůj souhlas v rámci GDPR udělit nechceš, prosím uveď nám tuto informaci v rámci zaslání svého životopisu. Pokud nám souhlas neudělíš, nemůžeme Ti nabízet jiné vhodné a Tvému profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme.

Jestliže Tvůj profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici nebo požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Tě nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že máme jiné požadavky na Tebou poptávanou pozici, zvážíme Tvůj profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Tvůj životopis do naší databáze. Rádi Tě budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Tvému profilu a požadavkům klienta.

Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Ti hezký den :-)

Tým PeopleConsulting
You'll need Skype CreditFree via Skype

Sdílejte tuto práci

Od