Zobrazit všechny pracovní nabídky

CAD Specialist - Motor Centre #16440812

Mladá Boleslav, CZ
Již od roku 2007 společnost PeopleConsulting úspěšně spolupracuje s celou řadou významných klientů z různých oborů. Spolupracujte s námi a můžete získat nabídky od více zaměstnavatelů a pak si jen vybrat tu nejlepší pracovní příležitost pro Vás!

Přidejte se k týmu, který pohání inovace v automobilovém průmyslu!
Toužíte po dobrodružství ve světě, kde se každý den rodí inovace v automobilovém průmyslu? Máte za sebou zkušenosti s programy jako CATIA a cítíte, že byste rádi přenesli své dovednosti do reálného prostředí? Pak právě hledáme právě vás!

Co budete dělat:

  • Pracovat na inovativních projektech v oblasti zástavy elektronických senzorů a akčních členů v motorech.
  • Využívat programy jako CATIA k řešení potenciálních kolizí komponentů.
  • Komunikovat s týmem konstruktérů a mechaniků.
  • Denně provádět fyzickou kontrolu kolizí na pracovišti.
  • Podílet se na sledování změn a aktualizací v konstrukční dokumentaci.
  • Přispívat k řízení konstrukčních dat a technických dokumentů.
  • Zúčastňovat se testování v zahraničí a spolupracovat na zdokonalování produktů na globální úrovni.

Co budete používat:

  • CATIA, Creo.
  • Connect, Tirex, Avon, Easy4Q, INCA.
  • MS Office, e-mail a telefon.
  • Využijete cizí jazyky – angličtinu.

Co od vás očekáváme:

  • Ukončené SŠ/VOŠ/VŠ v technickém oboru.
  • Zkušenost s používáním CAD software, ideálně CATIA.
  • Zájem o automobily a motorky a nadšení pro jejich technické detaily.
  • Schopnost nejen sedět za stolem, ale také se aktivně zapojit do praktických aspektů práce v dílně.
  • Dobré schopnosti hledání a sdílení informací, aby byla zajištěna efektivní komunikace v týmu.
  • Znalost mechaniky vozidel je výhodou a představuje vítaný bonus.

Co nabízíme:

  • Práci, která není pouze o klikání u počítače, ale zahrnuje také pravidelné účastnictví na dílně a přímý kontakt s technikou.
  • Možnost být součástí vývoje nových automobilů, které teprve vyrážejí na světlo světa.
  • Podporu a vedení od týmu zkušených profesionálů, kteří vás provedou novým prostředím a pomohou vám rozvíjet vaše dovednosti.
  • Příležitost pracovat pod vedením vynikajícího vedoucího, na kterého se můžete plně spolehnout.
  • Možnost účastnit se pracovních cest a navštěvovat utajené polygonální testovací základny v Evropě a USA.

Co vás čeká:

  • 5 týdnů dovolené pro vaše zasloužené odpočinkové chvíle.
  • Speciální dárek při narození vašeho dítěte, abyste mohli oslavit tento životní milník.
  • Firemní akce a teambuildingy, které budou posilovat vaše vztahy v týmu a podporovat spolupráci.
  • Možnosti kariérního růstu a osobního rozvoje prostřednictvím školení a mentoringu.
  • Příspěvek na dopravu nebo ubytování, abyste se mohli pohodlně dostat do práce a zpět domů.
  • Flexibilní pracovní doba, která vám umožní lépe vyvažovat pracovní a osobní život.
  • Roční bonus jako odměnu za vaše úspěchy a příspěvek k úspěchu firmy.
  • Služební mobil pro pohodlnou komunikaci a práci na cestách.
  • Možnost sportovního vyžití pro udržení zdravého životního stylu a odreagování se od práce.
  • Stravenkový paušál, abyste si mohli vychutnat chutné jídlo i během pracovního dne.
  • Možnost výuky jazyků, abyste se mohli rozvíjet i mimo pracovní prostředí a získat nové dovednosti.

Ozvěte se nám a buďte součástí inovací v automobilovém průmyslu!

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.