Zobrazit všechny pracovní nabídky

JAVA BACKEND DEVELOPER (#12866404)

České Budějovice, CZ
JAVA DEVELOPER
Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 12letou historií na českém trhu. Hledáme pro svého významného klienta zkušené osobnosti, které :
- Mají zájem dělat práci, která je bude bavit.
- Chtějí aplikovat své znalosti a posouvat se kupředu, jak profesionálně, tak i osobnostně.

Jedná se o českou společnost se zahraniční účastí s 25letou tradicí na českém trhu. Specializujeme se na návrh a vývoj software, konzultace a realizaci informačních systémů, poradenství v oblasti informačních technologií, Business Intelligence, CRM systémy a ERP systémy pro zákazníky z automotive, marketingu, chemického průmyslu a dalších segmentů.

Senior JAVA developer

Náplň práce:
  • vývoj backendu webových aplikací v Javě s použitím frameworku Spring a Hibernate,
  • analýza a návrh technického řešení,
  • vývoj a údržba automatizovaných testů.
Požadované zkušenosti:
  • mít zkušenosti s programováním v Javě,
  • mít vysokoškolské vzdělání v IT oboru, popř. středoškolské vzdělání s praxí,
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup k řešení problémů a samostatnost,
  • analytické a logické myšlení,
  • ochota a schopnost dalšího sebevzdělávání,
  • schopnost týmové práce, dobré komunikační schopnosti,
  • aktivní znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
Výhodou:
  • zkušenosti s:
    • Hibernate a Spring,
    • databázemi (Oracle a MSSQL),
    • Maven,
    • GIT,
    • Jenkins,
  • znalost němčiny.
Nabízí:
  • práci na zajímavých projektech – zejména z oblasti automotive a marketing,
  • flexibilní pracovní dobu
  • kolektiv s příjemnou atmosférou,
  • dobré platové podmínky,
  • možnosti dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, jazykové kurzy, stravenky, firemní akce, Multisport karta …),
  • smlouvu na dobu neurčitou.

V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v anglickém jazyce.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.
Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů.

Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji na webových stránkách: www.peopleconsulting.cz/sluzby-uchazecum/ochrana-osobnich-udaju-gdpr.

Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta.
Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den.
Váš tým PeopleConsulting
Od