Zobrazit všechny pracovní nabídky

HR KONZULTANT/KA (LZE I NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK ČI PŘI MATEŘSKÉ DOVOLENÉ) #2033077

Říčany, CZ · Human Resources
Do naší společnosti People Consulting s.r.o.
hledáme aktivní, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného týmu (nová pozice - rozšiřujeme tým:-))

HR KONZULTANT/KA
(LZE I NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK ČI PŘI MATEŘSKÉ DOVOLENÉ)

Jaká bude Vaše pracovní náplň:
  • Zodpovědnost a zajištění náboru zaměstnanců pro naše špičkové klienty
  • Komunikace s klienty ohledně otevřených pozic, navazování profesních vztahů
  • Vyhledávání a výběr vhodných uchazečů, vedení pohovorů, komunikace s kandidáty a klienty
  • Zadávání informací do interní databáze
  • Účast při obchodních schůzkách v pozici HR profesionála
  • Reporting
  • Další činnosti spojené s aktivním náborem pro naše dlouholeté klienty

Předpoklady:

  • PRAXE NA OBDOBNÉ PRACOVNÍ POZICI V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE IDEÁLNĚ V OBLASTI IT NEBO ENGINEERINGU  MINIMÁLNĚ 2 ROKY PODMÍNKOU nebo zkušenosti z callcentra (obchodního zaměření) u jednoho zaměstnavatele min. 2 roky
  • Chuť pracovat na obsazování pracovních pozic a umění obsadit je
  • Ochota hodně telefonovat, vyhledávat v databázích
  • Schopnost vyjednávat způsobem WIN/WIN, umět přesvědčit, umění uchazeče umístit - dotáhnout projekt do konce
  • Samostatná osobnost, výsledkově orientovaná s proaktivním přístupem a zdravým selským rozumem
  • Profesionální vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a iniciativnost
  • Komunikativní znalost AJ
  • Dobrá znalost MS Office, Outlook, internet, sociální sítě PODMÍNKOU

Nabízíme:

  • Výborné finanční podmínky - skvělé bonusy (až do výše 50% z fakturace)
  • Podporu asistentky při zadávání inzerce, zadávání kandidátů z/do databází atd.
  • Přátelský tým 6ti fajn lidí, kteří tráví společně i volný čas
  • Důkladné zaškolení a předání pozic od skvělých klientů
  • Různorodou práci a možnost plánovat si vlastní Time management - Home Office, zkrácená pracovní doba v případě Vaší potřeby je samozřejmostí :-). Pondělky se vidíme na společném meetingu v kanceláři v Říčanech - podmínka
  • Mobilní telefon s neomezeným tarifem
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí v ŘÍČANECH (u Prahy)
  • Podílení se na vytváření strategie společnosti a možnost karierního růstu

Těšíme se na Váš životopis i s fotografií a pár řádky o sobě, proč právě Vy byste chtěli být součástí našeho týmu :-).