Zobrazit všechny pracovní nabídky

IoT Assets Integration tester (#16246630)

Praha, CZ

IoT Assets Integration tester

Popis:

Pro našeho významného klienta hledáme talentovaného a zaníceného odborníka pro pozici IoT Integration Testera. Náš klient je inovativní technologická firma s ambicí měnit svět pomocí IoT. Hledáme vášnivého a zkušeného odborníka na pozici IoT Integration Testera, který nám pomůže rozšiřovat možnosti a dodávat nejlepší možné řešení.

Co budete dělat:

  • Testování a integrace našich IoT zařízení do různých platforem a systémů
  • Identifikace a řešení problémů spojených s integrací.
  • Spolupráce s týmem vývojářů na vylepšení našich produktů.
  • Vypracovávání testovacích scénářů a dokumentace.
  • Integrační testování od plánování po realizaci a reportu na různých úrovních integrace (SW-SW komponent test, SW-HW integrační test, funkční testy, výkonnové testy, …)
  • Automatizace testů
  • Návrh, konstrukci a údržbu testovacích přípravků a sestav

Co hledáme:

  • Znalost programovacích a skriptovacích jazyků (C/C++, dále např. C#, Java, Python, …)
  • Zkušenost s automatizací testů a podpůrnými nástroji pro automatizaci testů (např. Jenkins, Jira, TFS, Azure)
  • Znalost specifických vlastností embedded zařízení vítána
  • Zkušenost s cloudovými technologiemi vítána
  • Zkušenost s bezdrátovou komunikací vítána (Narrowband IOT, LoRa, WiFi, Bluetooth, …), nebo nadšení se vše výše uvedené naučit a získat

Co nabízíme:

  • 25 dní dovolené s možností navýšení až o dalších 8 dní!
  • Možnost profesního růstu a rozvoje.
  • Moderní pracovní prostředí a technologie.
  • Inspirující kolektiv odborníků.
  • Možnost až 3 dní HO
  • Pokud máte vášeň pro IoT a máte zkušenosti s testováním integrací, jste tím pravým člověkem pro naši společnost! Připojte se k nám a pomozte nám vytvářet budoucnost internetu věcí.

Sdílejte tuto práci

Od